• bg1

Minėdami 100-ąsias Kinijos komunistų partijos įkūrimo metines, Sichuan Xiangyue Power Component Co., Ltd. ir COFCO Packaging Co., Ltd. birželio 28 d. 16–18 val. surengė draugiškas krepšinio rungtynes.

Pradžioje abiejų pusių žaidėjai demonstravo aktyvią kovinę dvasią, po dešimčių raundų dažnai smūgiavo į varžovų krepšį ir pelnė taškus dažų zonoje.Likus 17 sekundžių iki pirmojo kėlinio pabaigos abi pusės išsiskyrė po 28. Per 17 sekundžių COFCO komanda nepataikė į metimą.„XY towers“ komanda puolimo nepasidavė, tačiau greitai prasibrovė per varžovų gynybą ir pasižymėjo dėjimu.Kamuolys atiteko švilpukui ir garsui, Rezultatas.Pelnė gausius žiūrovų plojimus.

Žaidimui įsibėgėjus antrajame kėlinyje.Abiejų pusių fizinės energijos sąnaudos buvo rimtos, o abiejų pusių efektyvumas puolimo gale gerokai sumažėjo, tačiau žaidimo intensyvumas dėl to nesumažėjo.Abiejų pusių rezultatai pakaitomis pirmavo.XY bokštai laimėjo žaidimą niekada nepasileisdami dvasia ir stipriu dažų zonos pranašumu.

Žaidimo pabaigoje.Abiejų pusių žaidėjai skėsčiojo rankomis ir atidavė vienas kitam pagarbą.Tuo pat metu taip pat išreiškė ateitį kitose bendravimo ir mokymosi srityse. Galiausiai abi šalys kartu nusifotografavo ir paliko gražių nuotraukų, skirtų paminėti 100-ąsias Kinijos komunistų partijos įkūrimo metines.

Per šias krepšinio rungtynes ​​XY bokštai žmonės dar labiau žino, kad dirbdami komandoje jie supranta ir atkaklumo principą siekiant laimėti.Tikiu, kad vadovaujantis nuolatinių naujovių dvasia ir drąsa kovoti,

XY bokštus žmonės tikrai sukurs nuostabius!